PROFIN

Agata Chrzanowska

KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO

Biuro rachunkowe

O KANCELARII

Kancelaria PROFIN od ponad 30 lat świadczy profesjonalne usługi w zakresie doradztwa prawno-podatkowego, księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej dla osób fizycznych, przedsiębiorców jak i osób prawnych.


Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników skutecznie pomagamy podmiotom podejmującym z nami współpracę efektywnie prowadzić działalność oraz odnaleźć się w coraz to nowszych regulacjach prawnych, zdobywając tym samym zaufanie coraz szerszego grona Klientów.


Do Każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując nasze działania do konkretnych potrzeb i oczekiwań.


Świadczymy usługi w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, wychodząc naprzeciw wygodzie naszych Klientów. Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych oraz platformie SALDEO, stanowiącej najnowocześniejsze narzędzie we współpracy pomiędzy Klientem a działem księgowym.


Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz rzetelność wykonywanej przez nas pracy są gwarancją sukcesu i satysfakcji Klienta. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej Kancelarii.

O nas

mama

Mgr. inż. Agata Chrzanowska

DORADCA PODATKOWY

Właścicielka i Prezes Zarządu Spółki.

Finansista oraz od 1998 roku Doradca Podatkowy, nr wpisu 06313. Ukończyła Wydział Mechaniczny-Technologiczny na kierunku Zarządzanie Politechniki Warszawskiej (1988), Podyplomowe Studia na kierunku Rachunkowość Szkoły Głównej Handlowej (1997) oraz Kurs na Doradców Podatkowych w Zrzeszeniu Prawników Polskich (1999).
Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyła obejmując przez wiele lat stanowiska wysokich szczebli, takich jak stanowisko Głównego Księgowego jak również Dyrektora Finansowego Holdingu, finalnie zakładając swoją własną działalność.

Odznaczona przez prezydenta RP Krzyżem Zasługi.

Z sukcesem doradza Klientom w zakresie szeroko pojętego prawa podatkowego, optymalizacji podatkowych, prowadzi szkolenia z zakresu m.in. księgowości i rachunkowości, podatków i opłat. 

Nasz zespół

OFERUJEMY

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą osób fizycznych, przedsiębiorców jak i osób prawnych w zakresie prawa podatkowego oraz prawa spółek handlowych. Dostosowujemy zakres świadczonych przez Nas usług do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

USŁUGI DORADCZE I PRAWNE

Udzielanie porad, opinii i wyjaśnień w zakresie prawa podatkowego oraz prawa gospodarczego

KOMPLEKSOWE USŁUGI KSIĘGOWE ORAZ KADROWO-PŁACOWE

Pełna obsługa w zakresie księgowym oraz kadr i płac podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych

USŁUGI DODATKOWE DOTYCZĄCE PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI

Pomoc z zakresu działań dotyczących prowadzenia działalności

SZKOLENIA

Prowadzenie szkoleń, również na zamówienie wg indywidualnych potrzeb podmiotów.

KONTAKT
adres:
ul. Geodetów 48,
05-500 Piaseczno, Polska
telefon/fax:
(22) 715 30 00 do 02
kom. 693 303 909
e-mail:
sekretariat@profin.com.pl
lub do pracowników
i.nazwisko@profin.com.pl
np. a.baka@profin.com.pl
otwarte:
poniedziałek – piątek
8.00 – 18.00